Impregnat Express Ogród to nowoczesny produkt do ochrony i dekoracji drewna.
Najnowszy produkt w ofercie marki Drewnochron to akrylowy impregnat do drewna. Produkt, który tworzy kompozytową powłokę na drewnie, która stworzy zaawansowaną membramę odpychającą wodę, pozwalającą jednocześnie na zachowanie optymalnej wilgotności, co zapobiega degradacji drewna. Powłoka jest chroniona przed działaniem grzybów pleśniowych i glonów. Unikatowa, precyzyjnie dobrana konsystencja zapewnia wygodną i łatwą aplikację produktu za pomocą pędzla i wałka pozwalając jednocześnie na osiągnięcie doskonałego efektu dekoracyjnego przy nanoszeniu natryskiem.

Produkt nie kapie podczas malowania, tworząc gładkie, równe powłoki bez zacieków i smug. Nowoczesny produkt do ochrony i dekoracji drewna. Produkt ma także dedykowane proste urządzenie do natrysku Wood Sprayer, który zapewnia szybki i prosty sposób, aby pomalować i zabezpieczyć drewno.

Przy użyciu Impregnatu Express Ogród i Wood Spryera Drewnochron możesz pomalować drewniany płot w ułamku czasu. 10 paneli ogrodzeniowych pomalujesz w zaledwie 30 minut. Natomiast zastosowana w Wood Sprayerze Nowoczesna dysza zapewnia dokładne i równomierne rozpylenie impregnatu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Więcej o produkcie: Drewnochron YouTube


Więcej informacji o produkcie
www.youtube.com">Film poradnikowy - stosowanie produktu
 
 

Kolor

Zamknij Zamknij

Dostępny w produkcie: